Svečana priredba

Autor: Administrator , 24. 6. 2015.

U našoj školi, drugu godinu za redom održana je svečana priredba povodom završetka školske 2014./2015. godine.

U školskoj sportskoj dvorani u nazočnosti velikog broja djelatnika, učenika i gostiju svečano je obilježen završetak školske godine, te nagrađeni najbolji učenici. Školska godina 2014./2015. bila je puna događanja, sudjelovanja u mnogobrojnim aktivnostima, projektima, natjecanjima i smotrama. Nakon pozdravne riječi ravnatelja, uslijedio je nastup gimnazijskog zbora i tamburaškog sastava pod vodstvom vjeroučiteljice Sanje Matičić, te dramsko-scenskog nastupa učenica i učenika pod mentorstvom prof. Vesne Karaule i Tijane Pavliček. Nakon priredbe, najboljima na županijskim, državnim i drugim natjecanjima uručene su nagrade i pohvalnice, dok je na samome kraju upriličena ceremonija izbora učenika godine za školsku godinu 2014./2015. Pravo kandidature imali su sve učenice i učenici koji su prošli sa odličnim uspjehom i bez pedagoških mjera. Za učenika godine predloženo je 14 kandidata, a to su:

MATILDA SABLJAK, 1.c razred (razrednica Giana Marović Zeko)
LUKA NAMAČINSKI, 2.c razred (razrednica Marina Lar)
ANTONIO KRIZMANIĆ, 3.a razred (razrednica Edita Evetić)
ANA MRKOJEVIĆ, 3.a razred (razrednica Edita Evetić)
STJEPAN ŠOTA, 3.c razred (razrednica Sanja Pavlović Šijanović)
DOMAGOJ PERAK, 3.c razred (razrednica Sanja Pavlović Šijanović)
MARIJA ČOLAK, 3.c razred (razrednica Sanja Pavlović Šijanović)
PETAR MUSA, 3.c razred (razrednica Sanja Pavlović Šijanović)
GABRIJELA FILIĆ, 3.c razred (razrednica Sanja Pavlović Šijanović)
DOMINIK ŠKARICA, 4.a razred (razrednica Jasminka Bikić)
KATARINA JAKUBEC, 4.b razred (razrednica Sonja Elez)
ANAMARIJA TOMAS, 4.b razred (razrednica Sonja Elez)
MARKO SABLIĆ, 4.c razred (razrednik Petar Ivanković)
MILOŠ JOVIČIĆ, 4.1 razred (razrednik Miloš Momirović)

Prema predviđenim kriterijima bodovanja, odluku je donijelo povjerenstvo u sastavu Davor Šijanović, Borislav Edelinski, Vesna Karaula, Emilija Mirić i Velibor Stepanović. Titulu najboljeg učenika u školskoj 2014./2015. godini ponio je učenik 4.a razreda opće gimnazije DOMINIK ŠKARICA sa osvojenih 45 bodova. Čestitke Dominiku i svim nominiranim učenicima. Maturantima želimo puno sreće prilikom upisa na fakultet, dok ostalim učenicima želimo ugodan odmor tijekom ljetnih praznika. Vidimo se u novoj školskoj godini!

« Svibanj 2024 »

Gimnazija Vukovar / Šamac 2, HR-32000 Vukovar / www.gimnazija-vukovar.skole.hr / administracija@gimnazija-vukovar.skole.hr