> O školi

Fax: 032/413-338 - lokal 4

Elektronička pošta škole: administracija@gimnazija-vukovar.skole.hr

___________________________________________________________________

Ravnatelj: Davor Šijanović, prof.

Školski odbor:

1. Karolina Dvojković, prof. mentor - predsjednica

2. Ljiljana Ajduković, prof. - zamjenica predsjednice

3. Sanja Pavlović Šijanović, prof. mentor, predstavnica zbora radnika

4. Tomislav Šota - predstavnik vijeća roditelja

5. Sandra Grejza - član imenovana ispred osnivača

6. Borko Jurčević - član imenovan ispred osnivača

7. Marijana Balić - član imenovana ispred osnivača

___________________________________________________________________

Tajnik škole: Vlatka Vilhelm Kuljovski, dipl. iur.

Pedagog: Marija Katona, prof. pedagogije i povijesti

Psiholog: Dunja Vidaković, mag. psihologije

Voditelj smjene na srpskom jeziku: Anđelka Savić, prof.

Knjižničar: Tijana Pavliček, prof. hrvatskoga jezika i književnosti, dipl. knjižničar

Računovođa: Dario Đumić, mag.oec.

Ispitni koordinator: Mirela Milković, prof.

Tehničko osoblje:

1. Damir Čaić - domar

2. Berislav Bilandžija - ložač/domar

3. Martinka Bartolović - spremačica

4. Radivojka Demonjić - spremačica

5. Marija Jurinić - spremačica

6. Marija Komšić - spremačica

7. Dubravka Kunac - spremačica

___________________________________________________________________

Gimnazija Vukovar ostvaruje odgojno-obrazovne programe gimnazije općeg, prirodoslovno- matematičkog i jezičnog smjera. Škola ima odjeljenja koja nastavu prate na hrvatskom jeziku i latiničnom pismu i odjeljenja koja nastavu prate na srpskom jeziku i ćiriličnom pismu. Ukupno je u školsku godinu 2014./2015. upisano 393 učenica i učenika. Formirana su 24 razredna odjela (nastava na hrvatskom i nastava na srpskom jeziku), a nastava se odvija u dvije smjene: prva smjena započinje u 7:00 sati i završava u 12:50 sati, druga smjena započinje u 13:10 sati i završava u 19:00 sati.

Gimnazija ima opremljenu informatičku učionicu, kabinete za kemiju, biologiju i fiziku, te bogato opremljenu knjižnicu. Isto tako, ima i prekrasnu sportsku dvoranu u kojoj se svakodnevno odvijaju razne aktivnosti. Sve navedeno omogućuje  učenicima ugodan boravak u školi i lakše savladavanje odgojno-obrazovnih zadaća. U podrumu škole nalazi se kantina za sve djelatnike i učenike škole sa radnim vremenom od 7.00 - 16.30 sati! U školi se ostvaruju različite izvannastavne aktivnosti kojima pokušavamo zadovoljiti većinu interesa učenika.

Učenici naše škole postižu zapažene rezultate na županijskim i državnim natjecanjima iz znanja i sporta, što je vrlo važan čimbenik za njihovu osobnu afirmaciju, stjecanje samopouzdanja, a samim tim i reputaciju škole.

Tijekom školske godine naši učenici vrlo su aktivni, jer pored redovne nastave sudjeluju u raznim humanitarnim manifestacijama, surađuju sa udrugama na lokalnoj i županijskoj razini, volontiraju, organiziraju priredbe povodom blagdana, te odlaze na izlete u Republici Hrvatskoj i inozemstvu.

« Listopad 2014 »

Klub volontera

Gimnazija Vukovar / Šamac 2, HR-32000 Vukovar / www.gimnazija-vukovar.skole.hr / ured@gimnazija-vukovar.skole.hr