> Natječaji
Obavijest o izboru po natječaju

Odluka o poništenju dijela natječaja!

NATJEČAJ za nastavnika/cu engleskog jezika, 1 izvršitelj/ica, na neodređeno vrijeme, 19 sati nastave tjedno s pripadajućom količinom ukupnog radnog vremena, poništen je. Odluku možete vidjeti u priloženome dokumentu:

Natječaj za popunu radnih mjesta!

GIMNAZIJA VUKOVAR

ŠAMAC 2

32000 VUKOVAR

Klasa: 112-01/18-01/1

Urbroj: 2188-98-18-02

Vukovaru, 08. siječnja 2018.

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi («Narodne novine», br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 94./13., 152/14., 7/17.), ravnatelj škole donosi odluku o objavi

NATJEČAJA

za popunu radnih mjesta

1. nastavnik/ca engleskog jezika, 1 izvršitelj/ica, na neodređeno vrijeme, 19 sati nastave tjedno s pripadajućom količinom ukupnog radnog vremena,

uvjeti: VSS, u skladu sa Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, Pravilnikom o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju u srednjoj školi,

1. nastavnik/ca engleskog jezika, 1 izvršitelj/ica, na određeno vrijeme (zamjena), 13 sati nastave tjedno s pripadajućom količinom ukupnog radnog vremena,

1. nastavnik/ca njemačkog jezika, 1 izvršitelj/ica, na određeno vrijeme (zamjena), u punom radnom vremenu,

1. nastavnik/ca njemačkog jezika, 1 izvršitelj/ica, na određeno vrijeme (zamjena), 6 sati nastave tjedno s pripadajućom količinom ukupnog radnog vremena,

Na natječaj potrebno je priložiti:

• prijavu na natječaj vlastoručno potpisanu,
  • životopis,
  • diplomu (preslika),
  • domovnicu (preslika)
  • uvjerenje o nekažnjavanju (preslika, ne starije od 6 mjeseci)
  • elektronički zapis (potvrda) o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a (ne stariji od mjesec dana)

Kandidati koji se pozivaju na prednost pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te sve ostale dokaze kojima dokazuju prednost pri zapošljavanju prema posebnom zakonu.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem članka 102. stavak 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br 121/17.) dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, uz prijavu priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja  te priložiti odgovarajuće dokaze kojima dokazuju ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, a koji su sadržani u članku 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br 121/17.).

Popis dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju temeljem članka 102. stavak 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br 121/17.) navedeni su i nalaze se na stranici Ministarstva hrvatskih branitelja, poveznica  https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja, na adresu škole GIMNAZIJA VUKOVAR, ŠAMAC 2, 32000 VUKOVAR,  s naznakom „za natječaj“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni putem web stranice škole.

Ravnatelj

_______________

Davor Šijanović, prof.

NATJEČAJ JE OTVOREN OD 09.- 17.01.2018.

« Veljača 2018 »

Gimnazija Vukovar / Šamac 2, HR-32000 Vukovar / www.gimnazija-vukovar.skole.hr / administracija@gimnazija-vukovar.skole.hr